KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7383119

nr 738 3119

Signerad, figurer, 50-tal, ramens innermått: 45x55

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 januari 2012
kl 18:37:44